POP Keys ma na wyposażeniu osiem wymiennych nasadek klawiszy emoji, z czego cztery są już preinstalowane na samej klawiaturze. Klawisze emoji można łatwo dostosować do ulubionych emotek lub innych przydatnych skrótów, a pomoże w tym oprogramowanie Logitech Options, dostępne na platofrmy PC lub Mac. Dodatkowo myszka POP Mouse wyposażona jest w górny przycisk wywołujący menu z emotikonkami. Klawisze POP Keys są utrzymane są w stylu retro,

Reklama

Mysz POP

Reklama

Urocza i kompaktowa mysz POP Mouse łatwo mieści się w torbie lub kieszeni, dzięki czemu można ją zabrać w podróż, a rolka do przewijania Smartwheel automatycznie przełącza się z trybu wysokiej precyzji na tryb szybkiego przewijania. Gładka obudowa myszy, zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania, dobrze leży w dłoni i zapewnia wygodę nawet podczas wielogodzinnej pracy.. Mysz POP jest dostępna w wielu żywych kolorach, które ożywiają codzienne stanowisko pracy. Po pobraniu oprogramowania Logitech Options mysz obsługuje technologię Logitech Flow, która umożliwia łatwe kopiowanie i wklejanie tekstu oraz przenoszenie plików i obrazów między komputerami. Mysz POP Mouse jest także wyposażona w górny przycisk, który otwiera menu emoji i który można dostosować do wygodnego użycia jednym dotknięciem.

Oba produkty POP umożliwiają pracę z wieloma urządzeniami, łącząc się z maksymalnie trzema urządzeniami jednocześnie za pośrednictwem technologii Bluetooth lub odbiornika bezprzewodowego Logi Bolt. Nowe produkty są zaprojektowane z myślą o bezawaryjnej pracy i wyjątkowo i długim czasie pracy na baterii.

Ceny i dostępność

POP Keys, POP Mouse dostępne są na stronie Logitech.com oraz u innych sprzedawców na całym świecie. Przewidywana cena detaliczna to 449 PLN za POP Keys oraz 179 PLN za mysz POP Mouse.