Choć pewnie popisy wokalne autorki tej notki mogą być zabójcze dla postronnych świadków, to widząc nowe mikrofony Sennheisera, od razu chce się śpiewać. W wyniku współpracy z firmą Swarovski w ofercie producenta sprzętu dla audiofili pojawiły się mikrofony, które można dowolnie zdobić.

Reklama

W zależności od potrzeb możemy zamówić mikrofon pokryty kryształkami w jednym, dwóch lub kilku kolorach. W przypadku dwóch ostatnich opcji producent pozostawia nam pole do popisu, jeśli chodzi o wymyślenie wzoru, w jaki mają się układać brylanciki. Możemy więc zamówić sobie mikrofon z imieniem napisanym różowymi kryształkami, a także w kwiatki lub połyskujące serduszka. W naszym projekcie możemy wykorzystać kryształki w dziewięciu kolorach, m.in. ametystowym, jasnoszafirowym, hiacyntowym i o barwie fuksji. Łącznie na rączce mikrofonu można pomieścić 2400 brylancików.

Realizacja zamówienia trwa od jednego do czterech tygodni. Oczywiście poddane upiększającym zabiegom mikrofony są objęte dwuletnią gwarancją. Za usługę zapłacimy od 699 do 999 dolarów (w zależności od wybranej opcji), do czego należy doliczyć cenę wybranego mikrofonu. Więcej informacji tutaj.