Kobiety, niezależnie od wieku, lubią otaczać się zdjęciami. Fotografie bliskich, niezapomniane wspomnienia z wakacji, krajobrazy miejsc, w które chciałyby pojechać to obrazy wypełniające niejedną kobiecą przestrzeń. Z okazji święta kobiet warto pomyśleć więc o niespodziance, która nie tylko sprawi im przyjemność, ale i będzie funkcjonalnym podarunkiem.

Reklama

Firma Hannspree, producent monitorów, telewizorów LCD, cyfrowych ramek oraz tabletów proponuje na tę okazję szeroki wybór ramek elektronicznych, w których każda kobieta będzie mogła nie tylko wyświetlać swoje liczne zdjęcia, ale i oglądać filmy czy słuchać muzyki. Sterowanie urządzeniem ułatwia dołączony pilot, a funkcja budzika i kalendarza czyni je przydatnymi nawet podczas pracy.

Elektroniczne ramki z serii Novelty to jednak przede wszystkim radość z ich nietypowego wzornictwa. Pluszowe obudowy w kształcie żyrafy, słonia, pandy i misia polarnego dodadzą kolorów każdemu kobiecemu (i nie tylko) wnętrzu. 8-calowy ekran (20,32 cm) w połączeniu z taką obudową w efekcie tworzą dużą pluszową przytulankę. Posiada ona wbudowaną pamięć 256 MB (pomieści od 50-100zdjęć), którą można rozszerzyć przez podłączenie klucza USB lub dysku przenośnego.