Rewolucja od LG. Smartfon, jakiego jeszcze nie było

| Aktualizacja:

Takiego telefonu w Polsce jeszcze nie było. Koreański koncern wprowadza do sprzedaży prawdziwy, trójwymiarowy telefon. Komórka nie tylko ma ekran 3D, ale potrafi jeszcze kręcić trójwymiarowe filmy.

wróć do artykułu
  • ~mało wymagający
    (2011-06-21 19:48)
    Ja tam wolę koszerny.
  • ~Tade
    (2011-06-21 16:11)
    Czekałem na ten telefon. Słyszałem o nim juz pół roku temu. Długo się nie pojawiał na polskim rynku. Wreszcie kupiłem tradycyjnie iPhona i teraz trochę załuję. A może ten telefon jest jeszcze u nas niedostępny?
  • ~Juzeg Rzópr
    (2011-06-21 16:11)
    Bez sęsu. Widziałem jósz telefony z ekranem jak listek papieró toalętowego.
  • ~piosenkarz
    (2011-06-21 16:51)
    A loda zrobi?
  • ~K
    (2011-06-21 16:36)
    "67,8 mm – grubości" - jasne ;)

    "Cena jest "smartfonowa", czyli 2200" - kun weneckich?
  • ~rolf
    (2011-06-21 16:39)
    "Ile kosztuje to cudo? Cena jest "smartfonowa", czyli 2200, ale za te pieniądze dostajemy technologię, o której konkurencja może tylko pomarzyć." Proszę Cię... iPhon 4 też to potrafi i jest pod iOs a nie pod Androidem i nie kosztuje 2200 a 1400 pln
  • ~waceg
    (2011-06-21 19:26)
    Juzeg podaj adres szkoły do której chodzisz
  • ~Wiktor
    (2011-06-21 19:51)
    Ze konkurencja moze pomarzyc to bym sie nie zgodzil, Samsung ze swoim Galaxy S2 i9100 na pewno, albo HTC z Sensation sa lepszymi telefonami (wyswietlacz na sgs2 to po prostu magia), ale LG na pewno tez jest w wyscigu. Najwazniejsze jest to ze Droid wypiera iOSa i za to wypije :)

    Aha, a funkcja 3D troche przereklamowana wg mnie. Ale to tylko moje zdanie, niektorym sie podoba.
  • ~WOLNY GŁOS
    (2011-06-21 19:52)
    GUZIK NIE 3D TO BEDZIE. WYSTARCZY SPOJRZEC ZE OBA OBIEKTYWY SA ODDALONE LEDWO Z 2 CENTYMETRY OD SIEBIE A JAK TAK PATRZE NA SWOJE OCZKA W LUSTRZE TO MAM TAK 65 70 MM WIEC 3D NA TYM SZAJSIE OD LG BEDZIE KICHA I TYLE POZA TYM MAM TERAZ FONA LG GT 540 I JAKOSC DZIWEKU SZAJS , RAMU TAK MALO ZE SZAJS , ZAMUŁA TOTALNA WIEC WOLE SE XPERIE ARC BO PRZYNAJMNIEJ NADAJE SIE DO SLUCHANIA MUZYKI .
  • ~witek
    (2011-06-23 13:43)
    Ciekawe jaki to ekran zmiesci sie na 12,4 mm szerokosci proporcje chyba 20x2, poza tym z takim kolosem o grubosci ponad 6 cm to bedzie sie wstyd pokazac :)
  • ~miki
    (2011-06-28 00:12)
    w sumie niezły sprzęt, LG pokazało już telewizory z nowym 3D to teraz czas na komórki :)
  • ~pitupitu
    (2011-06-29 21:42)
    ostatnio widziałem 3d monitor LG, ciekawe jak to na komórce wygląda
  • ~niki