Co do technicznej strony aparatu, to począwszy od jego kodowej nazwy KF750 aparat LG ma w sobie większość elementów nowoczesnego aparatu w średniej cenie. Jest więc aparat 5Mpix, wyświetlacz 2,4-cala 320x240, 100MB pamięci wewnętrznej, slot na karty micro SD, żyroskop, HSPA i radio FM.

Dodatkowo zainstalowano pakiet Google ze specjalnie napisanymi aplikacjami pod pocztę Gmail, Google Maps, YouTube, i Bloggera.Reklama
Na co zwraca się największą uwagę, określając styl osobisty?

Jak wykazały europejskie badania LG przeprowadzone przez Instytut TNS w 9 krajach - pierwsze miejsce zajęło eleganckie ubranie - zdobywając 12% europejskich głosów.


(...) badania ujawniły, że modny strój ma takie samo znaczenie jak stylowy zegarek (również 12% głosów).


Tuż za nimi na II miejscu znalazł się… telefon komórkowy.

Normalnie z marketingowej prozy usuwamy wszelkie przymiotniki i przydawki, zostawiając konkretną informację. Jako że LG Secret ma sprzedawać się swoim wyglądem i wzbudzać emocje, w kolejnym akapicie znajdziecie Państwo te słowa, którymi koreańska firma określiła swój nowy telefon.

pLG Scarlet: ponadczasowy, elegancki, niezbędny, nowoczesny, smukły, wyrafinowany, trwały.

Jeżeli wśród nich odnaleźliście te, które zawitały w Waszych głowach, informujemy, że aparat dostępny jest już na rynku i kosztuje (bez abonamentu) 1300 złotych.