Od najbliższego poniedziałku, 29.01, użytkownicy używający aplikacji skorzystają już tylko z nowej wersji. Pobiorą ją z App Store, Google Play lub AppGallery, w zależności od typu telefonu, którego używają - czytamy w komunikacie Biedronki.

Reklama

Biedronka z nową wersją aplikacji

Dodatkowo, nowa wersja aplikacji załaduje się szybciej niż poprzednia, w kilka sekund. To również przełoży się na komfort klientów, tak na etapie kompletowania koszyka, jak również przy kasie, w czasie skanowania karty Moja Biedronka zapisanej w aplikacji.

Klienci mogą sporządzić listę bezpośrednio w aplikacji Biedronka. Inną nowością jest zastosowanie trybu ciemnego, który zwiększy komfort korzystania z aplikacji, jeśli dany użytkownik preferuje właśnie takie ustawienie ekranu. Nowa wersja aplikacji jest też dostępna dla wszystkich urządzeń Huawei – nie tylko tych z wbudowanym systemem Android - poinformowała Ewa Piechota, menedżerka ds. produktu z sekcji aplikacji w sieci Biedronka.

Nowym udogodnieniem w aplikacji będzie również rozwiązanie zastosowane już w poprzedniej wersji, czyli Historia Transakcji. W tej zakładce znajduje się zapis wcześniejszych zakupów użytkownika wykonanych z kartą Moja Biedronka, dzięki czemu może on sprawdzić wydane kwoty, daty i miejsca dokonania zakupów a także naliczone promocje.