Uncharted 4: Kres Złodzieja to jedna z najbardziej oczekiwanych gier w tym roku dla konsoli PlayStation 4. Stworzony przez Naughty Dog tytuł to ostatnia część wielokrotnie nagradzanej serii UNCHARTED. Jest to dla tej znanej marki nie tylko symbol nowej generacji gier, ale też najbardziej epicka przygoda Nathana Drake’a. Znajdziemy tu nową, dynamiczną mechanikę walki, większy i bardziej otwarty świat, który gracz może swobodnie przemierzać i odkrywać, a także udoskonaloną grafikę i animacje postaci.

Reklama

Premiera pełnej wersji gry odbędzie się 10 maja, natomiast już w ten weekend uruchomione zostaną otwarte testy trybu wieloosobowego. Wystarczy pobrać tryb wieloosobowy Uncharted 4 ze sklepu PlayStation Store i skorzystać z niego w trakcie trwania beta testów. Grać będzie można do 8.59 w poniedziałek, 7 marca.

Trzy lata po wydarzeniach znanych z Uncharted 3: Oszustwo Drake'a Nathan Drake nie kwapi się do powrotu do życia poszukiwacza skarbów. Wkrótce jednak zew przygody ponownie daje o sobie znać, gdy jego brat - Sam, nagle przypomina o sobie, prosząc Drake'a o uratowanie mu życia, a jednocześnie proponując przygodę, której nasz bohater nie jest w stanie się oprzeć.

Podążając tropem dawno zaginionego skarbu kapitana Henry'ego Avery'ego, Sam i Drake wyruszają na poszukiwanie Libertalii, utopijnej krainy piratów położonej w głębi madagaskarskiej dżungli. Uncharted 4: Kres Złodzieja zabiera graczy w podróż dookoła świata - porośnięte gąszczem wysepki, miasta oraz pokryte śniegiem szczyty mają zaprowadzić ich do skarbu.