Sony powiększa popularną serię VAIO® T Ultrabook™ o model z dotykowym ekranem Full HD o przekątnej 15", zaprojektowany z myślą o pełnym wykorzystaniu możliwości systemu operacyjnego Windows 8. Wyróżnia go duża wydajność połączona z elegancką, smukłą obudową z magnezu i aluminium.

Reklama

Nowa seria T 15, wzbogacająca ofertę atrakcyjnych komputerów klasy Ultrabook™, jest wyposażona w nagrywarkę DVD i w podświetlaną klawiaturę z blokiem numerycznym. Imponuje ponadto rozbudowanym zestawem łączy (USB 3.0, HDMI, VGA, Ethernet i SD), systemem szybkiego uruchamiania Rapid Wake, hybrydową pamięcią masową, na którą składa się twardy dysk 500 GB i 24 GB pamięci SSD oraz wydajnym akumulatorem wystarczającym nawet na 6 godzin pracy. Wyróżnikami nowej serii są także innowacyjne technologie audio i obrazowania cyfrowego, będące owocem wieloletniego doświadczenia technologicznego Sony.

Wyposażony w technologię dotykową, ważący tylko 2,34 kg komputer doskonale nadaje się do zabrania w podróż. Umożliwia wydajną pracę przez długi czas – niezależnie od zastosowania i miejsca użycia.

Vaio T15 z napędem optycznym / Media