Smartfon wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon 855, grafitowy, 8-warstwowy system chłodzenia, pełnoekranowy wyświetlacz oraz wysuwany przedni aparat. Bateria ma pojemność 4000 mAh, nie zapomniano też o wyjściu mini-jack na słuchawki. Czytnik linii papilarnych znajduje się w ekranie a sam wyświetlacz to oczywiście jednostka typu AMOLED.

Reklama
dziennik.pl
dziennik.pl

Mi 9T Pro to mocniejszy wariant Mi 9T, o którym pisaliśmy tu, a Xiaomi określa go jako smartfon dla graczy, stawiając w nim głównie na wydajność.

dziennik.pl
dziennik.pl

W Polsce będzie dostępny od 7 września w cenie 1999 zł za wariant 6GB + 128GB.

dziennik.pl

Produkty Xiaomi są coraz bardziej popularne w Europie. W drugim kwartale tego roku zanotowaliśmy wzrost sprzedaży telefonów o 48 procent, w porównaniu do analogicznego okresu w 2018 roku. Nasi klienci mają możliwość wyboru spośród szerokiej gamy smartfonów, a dzisiaj dostają kolejny – Mi 9T Pro, najszybszy telefon w tej półce cenowej na rynku – mówi Tony Chen, General Manager w krajach CEE & Nordic & Baltic.

2 września odbędzie się Flash Sale na mi-home.pl. W tym dniu Smartfon Mi 9T Pro będzie dostępny za 1999 zł w zestawie ze słuchawkami Mi True Wireless Earbuds.

dziennik.pl