W przedsprzedaży znajdziesz wiele interesujących propozycji, w tym telewizory Neo QLED 4K i 8K oraz OLED S90C. W zależności od modelu, w cenie 1 zł możesz wybrać soundbar HW-Q800B lub HW-Q930B. Przedsprzedaż trwa od 13 marca do 2 kwietnia 2023 roku, a wysyłka produktów rozpoczyna się od 3 kwietnia i trwa do 16 kwietnia 2023 roku. Aby skorzystać z tej oferty, możesz złożyć zamówienie na stronie Samsung.com lub w jednym z salonów Samsung Brand Store, RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, Media Markt i X-KOM oraz w Audio Color.

Reklama

Nowe modele telewizorów Samsung oferują wiele interesujących technologii, które odpowiadają różnym potrzebom i oczekiwaniom widzów. Modele z serii Excellence Line Neo QLED wykorzystują technologię Quantum Mini LED, co zapewnia lepszą kontrolę nad podświetleniem i większą szczegółowość obrazu. Natomiast tegoroczne telewizory OLED S90C oferują głęboką czerń, czystą biel i pełną paletę żywych kolorów, dzięki nowoczesnym samoemisyjnym pikselom oraz Quantum Dot.

Promocja dotyczy też soundbarów

W ramach przedsprzedaży, możesz także skorzystać z dodatkowej korzyści i wybrać soundbar za 1 zł. Oba modele soundbarów, HW-Q800B i HW-Q930B, posiadają funkcje, takie jak Q-Symphony czy Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni, które potęgują wrażenia dźwiękowe i zapewniają lepszą jakość dźwięku.