"Aplikacja została zatrzymana". Jak poradzić sobie z BŁĘDEM

| Aktualizacja:

"Aplikacja została zatrzymana" to jeden z najczęstszych błędów, jaki możemy zobaczyć na ekranie naszego urządzenia. Jak sobie poradzić z takim komunikatem?

wróć do artykułu
  • ~Wojtel Garbus
    (2018-04-29 03:05)
    Piekne rady tylko ukrylem rowniez w telefonie ustawienie telefonu sms i aplikacje z dzwonieniem
  • ~ewa koby
    (2018-03-28 02:54)
    ewa koby aplikacja zostala zatrzymana jak poradzic sobie z bledem edukacji aple heritage reklama i dziennik ??????edukacja szok !!!!
  • ~mag
    (2018-02-12 12:25)
    u mnie nie wyskakuje koszt rozmowy tylko ze aplikacja jest zatrzymana
  • ~PIOTR
    (2018-02-10 09:57)
    JAK URUCHOMIC SPOWROTEM TELEFON JAK WYSKOCZYL KOMUNIKAT WYSLIJ RAPORT O BLEDACH
  • ~Bart
    (2017-11-25 04:22)
    Jestem pod wrażeniem tego artykułu . Proponuję dopisać ,, gdy nic nie pomaga , wyrzuć telefon ,,!!!
  • ~Jonek
    (2017-11-14 22:52)
    Nie widzialem tego bledu w ios. Cos ze mna nie tak?
  • ~t
    (2017-11-02 15:39)
    skoro nie chce mi się nic na phonie uruchomić i jest czarny ekran to jak mam wejść w cokolwiek by coś zmienić ???
  • ~mrozu
    (2017-09-30 16:15)
    No jasne, należy wyczyścić sobie wszystkie dane i przywrócić fona do stanu fabrycznego, by się przekonać, że apka nadal nie działa? Gratuluję pomysłu LOL Brakuje jednej ważnej rzeczy - przed dokonaniem jakichkolwiek czynności destrukcyjnych podłącz telefon do kompa i zrób kopie bezpieczeństwa WSZYSTKIEGO :>
  • ~Microsoft
    (2017-07-11 20:28)
    Antku nie ma pomocy od Google
  • ~Mich
    (2017-06-24 09:09)
    Mi wyskoczyło "aplikacja telefon została zatrzymana " XD
  • ~MarS
    (2017-06-23 10:35)
    najczęściej to błąd aplikacji np. wyjątek krytyczny w nietypowej sytuacji lub konfiguracji sprzętowej, dlatego zawsze należy przekazac taka informacje do tworcy aplik, przez komentarz, kontakt do programisty w Sklepie Play lub samej aplikacji
  • ~kuciap
    (2017-06-05 16:33)
    Wywalilem wszystkie apki, ktorych nie uzywam, wylaczylem to, czego wywalic sie nie dalo i wszystko mi dziala bez problemu
  • ~kicia
    (2017-05-11 17:10)
    To nic nie da bo już nie jedno krotnie usuwalem wszystkie błędy i czyscilem telefon komórkowy resotowalem też
  • ~rarpress
    (2017-04-12 23:55)
    ******** program. Już jest odpowiedni Windows.
  • ~Newworde
    (2017-04-09 12:50)
    Ta informacja zmieniła moje życie
  • ~vika
    (2017-03-21 20:28)
    Jak odzyskać aplikację mapy google w moim Samsungu pomóżcie
  • ~vika
    (2017-03-21 20:23)
    Aplikacja została zatrzymana jak odzyskać aplikację mapy
  • ~mila
    (2017-03-17 10:39)
    u mnie nie działaja tapety pisze ze aplikacja została zatrzymana
  • ~Karakola
    (2017-02-14 22:58)
    Nie mogłem sobie poradzić z FB nie ładował się albo zawieszal i tak wkoło !! Wreszcie wycharatalem baterie i.......wszystko działa !!
  • ~xyz
    (2016-11-28 04:26)
    Mam problem z tabletem. Przywrucenie ustawien fabrycznych nic nie pomoglo tablet nadal nie pobiera zadnych plikow z zadnej strony jak i sklep play rowniez nie dziala "aplikacja zostala zatrzymana"

Może zainteresować Cię też: