Małe laptopy Della już w Polsce

| Aktualizacja:
X

Inwazji małych laptopów ciąg dalszy. Dell wprowadził właśnie na polski rynek dwa małe komputerki - Mini 9 (z matrycą 8,9 cala) i Mini 12 (z matrycą 12 cali). Oba komputery zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie stały kontakt z przyjaciółmi.

psav

W obu netbookach nacisk postawiono na komfort korzystania z internetu: przeglądania stron, używania komunikatorów, zamieszczania i oglądania różnego rodzaju plików multimedialnych.

Mini 9 i 12 są sprzedawane z systemem operacyjnym Microsoft Windows XP Home lub Ubuntu 8.04 oraz firmowym dellowskim interfejsem, grupującym poszczególne rodzaje aplikacji i czynności (np. rozrywka, internet). W środku Mini 12 znajdziemy pamięć RAM 1 GB, WiFi, Bluetooth oraz twardy dysk o pojemności do 80 GB.

Jak na Della przystało, oba Mini są oferowane w kilku wersjach kolorystycznych – do wyboru mamy obudowę w kolorze czarnym, białym, czerwonym, różowym (!) i niebieskim. Dodatkowo dla gadżetowych indywidualistów oraz fanów designu przygotowano pięć obudów „grafitti“ , inspirowanych m.in. twórczością Gustava Klimta, ścianami muzycznych klubów z Nowego Jorku oraz… naklejkami zdobiącymi deskorolki.

Ceny Inspiron Mini 9 zaczynają się od 1019 zł, a Mini 12 od 1472 zł. Szczegóły na www.dell.com.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
    • ~vaio
      2012-04-05 16:47
      nie polecam wole sony vaio !
    AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.