Reklama


Seria FW
Jak reklama (wideo) każe myśleć, to nie laptop, a telewizor HD z wbudowanym odtwarzaczem płyt Blu-ray. W informacji prasowej Sony mówi o odbiorcach serii FW, że to będą ludzie "rąbnięci na punkcie kina". Dostępne w różnych wersjach, mogą mieć full HD, odtwarzacz, a nawet nagrywarkę blu-ray. Cena w zakresie od 1000 do 1750 dolarów.
Seria Z
Ważące około 1.4 kg laptopy z serii Z mają 13,1 cala i porażającą (jak na tę wielkość matrycy) rozdzielczość 1600x900. Obudowa z włókna szklanego i aluminiowa klawiatura, w zależności od wersji gości, wewnątrz odtwarzacz Blu-ray. Wszystkie Z-ki mają wyjście HDMI. Ceny od 1800 dolarów do 2300 za wersję z dyskiem 128 SSD.

Seria SR
To designerskie laptopy dostępne w pięciu kolorach - czarnym, dwóch odmianach różowego i dwóch odmianach srebrnego. Ponadto są to laptopy, jak w serii Z (też 13,1-cala), pozbawione opcji z Blu-ray i dyskiem SSD. Ceny zaczynają się od 1400 dolarów.Seria BZ
Seria przeznaczona dla biznesu, ma matryce o rozmiarze 15,4-cala. Jako opcję można poprosić o ekran z powłoką anti-glare i własną technologią Sony XBRITE-ECO. Dla podróżujących ważnym dodatkiem ma być G-Sensor, mający ratować właściciela przed utratą danych wskutek np. rzucenia laptopem o ścianę po nieudanym spotkaniu biznesowym.

Do tego odporna na zalanie klawiatura, gdyby ktoś chciał swój nastrój poprawiać w barze.

Seria BZ to także alternatywna wersja Centrino 2 z technologią vPro, pozwalającą specjalistom IT łączyć się bezpośrednio z komputerem i usuwać ewentualne usterki. Ceny mają zaczynać się od 1000 dolarów.