W ciągu 10 lat działalności sklepu zarejestrowało się w nim już ponad 250 tysięcy użytkowników. Witryna www.komputronik.pl każdego dnia notuje około 100 tys. wizyt i przeszło 1,2 mln odsłon. W efekcie od lat przoduje w rankingach porównujących wirtualne placówki oferujące sprzęt komputerowy i elektronikę użytkową.

Czynniki, które decydują o sukcesie Komputronik.pl, to między innymi pełna dostępność oferty, szybkie dostawy (realizacja w ciągu 24 godzin), jak również pewność dokonywanych transakcji. Znaczącym atutem jest również umiejętne nadążanie za najnowszymi światowymi trendami. W odpowiedzi na ciągły wysyp premier, jakim charakteryzuje się rynek IT, Komputronik S.A. wypracował strukturę umożliwiającą poszerzanie oferty o 1300 produktów miesięcznie. Oznacza to, że w ofercie Komputronik.pl pojawia się dziennie nawet kilkadziesiąt nowinek. Obecnie spółka ma w swojej ofercie przeszło 17 000 produktów, wśród których znajdują się wszystkie wiodące marki światowego rynku komputerowego. Dzięki temu może sprostać rosnącym oczekiwaniom użytkowników współczesnej elektroniki.

Sukces sklepu Komputronik.pl spółka zamierza powtórzyć na rynku czeskim, a w kolejnych latach również w pozostałych krajach naszego regionu Europy. Sprawne zarządzanie nowościami i logistyka są również kluczowe dla zapewnienia konkurencyjności własnych salonów firmowych, salonów patronackich oraz autoryzowanych dealerów „Komputronik Partner”. Sieć placówek detalicznych ściśle współpracujących z Komputronik S.A. składa się z przeszło 300 punktów sprzedaży na terenie całego kraju.

Szczegółowych informacji udzielają:

Maciej Piotrowski, Komputronik SA
Wołczyńska 37, 60-003 Poznań
tel. (061) 835 94 00 , fax (061) 835 94 01
e-mail: maciej@komputronik.com.pl
http://www.komputronik.pl

Kajetan Adamczak, White-Magick Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9A, 63-100 Śrem
tel. +48 512 074 866
e-mail: kajetan.adamczak@whitemagick.pl
http://www.whitemagick.pl

O firmie Komputronik

Komputronik SA jest jedną z czołowych sieci sprzedaży sprzętu komputerowego w Polsce i wysoko plasuje się w rankingach najszybciej rozwijających się firm branży IT w naszym kraju. Oferta firmy jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Sieć sprzedaży firmy liczy już obecnie ponad 200 salonów. Klienci obsługiwani są poprzez sieć składającą się z salonów własnych, partnerów franchisingowych i sklepów Komputronik Partner oraz wielokrotnie nagradzany sklep internetowy www.komputronik.pl.

Firma zajmuje się też produkcją i serwisem komputerów własnej marki – Komputronik SENSILO, Komputronik INFINITY oraz Komputronik PRO. Powstały 1 lipca 2005 r. podmiot Komputronik Biznes oferuje kompleksową obsługę w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw, opartą na wysokich kwalifikacjach i połączonym know-how z dziedziny sprzętu i oprogramowania.