iPad, czyli gadżet dla zabieganych

| Aktualizacja:

iPad, to tablet Apple'a, który rozpętał prawdziwą wojnę na rynku gadżetów. Po piorunującym sukcesie urządzenia, praktycznie każda licząca się firma w branży postanowiła taki gadżet zaprojektować. Czy jednak cała marketingowa wrzawa warta jest wydania kilku tysięcy złotych? Sprawdźmy.

wróć do artykułu
 • ~napisali
  (2011-01-21 16:13)
  najpierw napisali coś takiego:

  Niestety nie możemy włączyć kilku programów i poukładać okienka na pulpicie, by pracować w kilku aplikacjach jednocześnie.

  a później napisali

  Jednak jeśli ktoś szuka małego, przenośnego komputera
  lżejszego i mającego większe możliwości niż netbook, a do tego działającego długo bez ładowania, to iPad zdecydowanie bije mniejszych braci laptopów.


  Czy rzeczywiście ipad mawieksze możliwości niż netbook ?


  acha a na końcu napisali:  Źródło: Dziennik.pl

  :-)
 • ~Wszystko dobrze idzie tylko zeby szambo nie wybilo
  (2011-01-20 18:01)
  I poslec ze iPad stworzyli Polacy w Fabryce Telewizorow Czarno Bialych w Pruszkowie pod Warszawa! Teraz wiem, ze przyszlosc POlski pod przewodnictwem PO jest bezdyskusyjna. POlska mysl techniczna, motoryzacyjna i lotnicza podbija swiat. Oprocz iPada, tylko wspone ciednik dwukolowy Dzik, syrenke Bosto, atrape Rosomaka, samolot rolniczy Dromader, czy telewizor Wawel, radio tranzystorowe Koliber. Polska mysl techniczna rzuca caly swiat na kolana! Do tego polska waluta PLZ, ktora u cnkciarzy osiaga zawrotny kurs. Moge spac spokojnie. POlski dobrobyt bedzie trwal nadal. Tylko zeby szambo nie wybilo. Bo smorodu szamba nie znosze.
 • ~Atum
  (2011-01-18 11:42)
  To jest reklama jabłka i tyle takich artykułów się nie czyta, to tak jak byście usiedli przed Tv tylko po to aby ogladać reklamy :)
 • ~RP
  (2011-01-17 22:23)
  Jeszcze te brednie o krótkiej pracy netbooków na baterii. Kto to pisał?
 • ~Łysy_syper_zając
  (2011-01-17 19:49)
  Większe możliwości niż netbook? LOL
  Kto to pisał?:P

Może zainteresować Cię też: