Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO zawiązuje współpracę z ESL Polska. W ramach współpracy marka LOTTO będzie partnerem m.in. polskiej transmisji Intel Extreme Masters Katowice 2019. Wspólne działania LOTTO i ESL Polska rozpoczną się już 20 lutego br.

Reklama

Musimy iść z duchem czasu! - powiedziała Magdalena Kopka-Wojciechowska, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego. Jak podkreśliła, ta potrzeba wymaga nie tylko szerokiego patrzenia na rzeczywistość, ale także budowania oferty, która zainteresuje obecnych i przyszłych klientów.

Esport ma duży potencjał i z pewnością przyczyni się do rozwoju oferty LOTTO. Tego rodzaju rozrywka, podobnie jak i w ogóle szeroko rozumiana obecność Totalizatora Sportowego w sektorze online, jest właściwym kierunkiem rozwoju spółki. Widzimy w tej współpracy wielki potencjał, mając oczywiście w perspektywie prezentowane od wielu lat przez spółkę standardy bezpiecznej oraz odpowiedzialnej rozrywki. Wierzę, że nasza obecność podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019 przyniesie pozytywne efekty i pozwoli Totalizatorowi Sportowemu podjąć kolejne wyzwania związane z nowoczesną rozrywką – dodała.

Cieszy nas, że Totalizator Sportowy wkracza w świat esportu i postanowił to zrobić współpracując właśnie z ESL Polska - powiedział z kolei Aleksander Szlachetko, dyrektor zarządzający ESL Polska. Fakt, że firma z taką historią oraz będąca tak ważną częścią rynku loteryjnego inwestuje w sport elektroniczny to także pozytywny sygnał dla całej naszej branży. To sygnał, że nie stoimy w miejscu, a cały czas idziemy do przodu - zauważył.

W ramach współpracy, LOTTO zostało także partnerem wszystkich transmisji z turniejów organizowanych przez ESL, takich jak ESL One, ESL Pro League oraz wspomniany wcześniej Intel Extreme Masters. Pierwszą aktywację zaplanowano podczas zbliżającego się Intel Extreme Masters w Katowicach, podczas którego LOTTO będzie prowadzić transmisję na żywo.

LOTTO będzie także obecne na IEM Expo. W weekend 1-3 marca na stoisku będzie można zagrać m.in. w CS:GO, wygrać wartościowe nagrody czy spotkać takie gwiazdy jak: Izak, Rezi, Nervarien czy Rojo.

Reklama