Norwegia też ostrzega przed Huawei. "Wydaje się, że ma bliskie związki z chińskim reżimem"

| Aktualizacja:

Szefowa norweskiej policji kontrwywiadowczej PST zaleciła ostrożność wobec sprzętu firmy Huawei, zarzucając temu koncernowi bliskie związki z chińskimi władzami. Przeciwko sprawozdaniu PST zaprotestowała ambasada ChRL w Oslo – podały we wtorek media.

wróć do artykułu
 • ~jakub
  (2019-02-06 10:04)
  Petycja!!! Usunięcie firmy HUAWEI z projektu sieci 5G w Polsce (Wpisz w google)
 • ~Janosik
  (2019-02-09 20:52)
  Chińska firma lepsza od innych,więc trzeba ją powiązać z "reżymem".Pokażcie mi chociaż jedną tego typu firmę gdzieś indziej nie związaną z "reżymami" w innych krajach,tzw wolnych i demokratycznych jak np.USA.
 • ~marta
  (2019-02-10 21:06)
  Norwegowie jedzą zatrute rtęcią łososie i dlatego matołectwo u nich jest powszechne, a do tego są na usługach CIA i dlatego niszczą chińską firmę aby nie zakłócała wywiadu USA ! Szef NATO z Norwegii też ma nie po kolei w głowie, to największa szuja doprowadzająca do wojny, dlaczego Czaputowicz merda ogonem ... ????
 • ~Felek bez szelek
  (2019-02-13 15:16)
  to ja mam pytanie. Skoro firma owa ma powiazania z rezimiem, a wielka Europa i USA chca bojkotowac jej produkty na swoim podworku z powodu owego rezimu, to dlaczego wielka Europa i USA przeniosly swoje produkcje wlasnie do tego rezimu, ktorego tak sie brzydza, cale dziesieciolecia temu??? no i oczywiscie nadal tam produkuja?
 • ~tezet
  (2019-02-13 18:57)
  Trochę za późno. Chiny już o wszystkich wszystko wiedzą.

Może zainteresować Cię też: