Reklama
Reklama
Reklama

Wielka ofensywa Nokii. Tablet i nowe smartfony

Materiały Prasowe
Nokia odpowiada na Galaxy Note i Sony Z Ultra. Potężny smartfon, pracujący pod kontrolą Windows Phone 8, z dużym wyświetlaczem ma sprawić, że produkty dawnego fińskiego koncernu, który został przejęty przez Microsoft, znów wrócą do łask.
Reklama
Reklama
Tematy:
smartfon Windows Phone 8 Lumia nokia
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Waldi
  2013-10-30 23:25
  Polski klient jest bardzo podatny na reklamy, jemu się wciśnie każdy bubel produkowany w Chinach. Najważniejsze żeby ładnie opakować: pudełko, reklama ..
  0
  zgłoś
 • Eeee
  2013-10-27 15:28
  Sorry ale Nokia jest obecnie lokalna firmą europejską po utraceniu rynków światowych. Nigdzie indziej tak się nie pisze czy nawet w ogóle mówi o Noki jak w polskiej prasie gdzie się zwraca uwagę na każdy produkt. Na największych liczących się rynkach tzn. USA czy chociażby Azji ta firma umarła kilka lat temu a Europa nie wystarczy aby się dźwignąć do dawnego stanu świetności. Filrma utrzymując sie tylko dzieki lokalnym promocjom sieciowym i musiła by utrzymać kilka lat obecną tendencję i to cały czas z dobrymi produktami aby powrócić do liczącej się czołówki na świecie.
  0
  zgłoś
 • tele-wic
  2013-10-22 12:40
  Wszystko fajnie, tylko ten system operacyjny. Nokia powinna załączać bezpłatnie do kompletu jakieś skuteczne oprogramowanie antywirusowe, prawda autorzy Windows Phone 8?
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama