Roaming: Dodatkowe opłaty za dzwonienie i internet za granicą? Jest zgoda dla jednego z operatorów

| Aktualizacja:

Polkomtel, operator sieci Plus, dostał z Urzędu Komunikacji Elektronicznej zgodę na stosowanie dodatkowych opłat za korzystanie z roamingu w Unii Europejskiej – dowiedział się dziennik.pl. Jeśli je wprowadzi, dzwonienie i surfowanie za granicą nie będzie już tak tanie jak w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~rsr
    (2017-10-10 18:18)
    Plus- brawo ty! Jeszcze czekam na resztę listy ze zgodami na opłaty i będzie wiadomo, do którego operatora przenieść numer.
  • ~ ect ...
    (2017-10-10 18:48)
    Spokojnie poczekamy na zaskarżenie tej decyzji w KE. Ale na mnie takie "fake newsy" nie działają. Wyłamywanie się z międzynarodowych traktatów i decyzji wiadomo jak się skończy. Poczekamy aż słabi i nieuczciwi sami się wykruszą i ujawnią. Nie będzie później potrzeby szukania ich.
  • ~mnus nie plus
    (2017-10-10 18:35)
    aby kase wydoic z czlowieka
  • ~Hej
    (2017-10-10 18:41)
    A myślałem, że będzie normalnie. Nic bardziej mylnego. Śruba się kręci...
  • ~Hsvsusujsb
    (2017-10-10 23:51)
    Oni nie mają strat, tylko mniejsze zyski. A mniejsze zyski to dla nich strata. Zlodzieje
  • ~przetarg przetargu
    (2017-10-10 20:44)
    pamięta kto jak państwo miało dać obywatelowi polskiemu za darmo internet w gniazdku ? ale prywata była niezadowolona więc są horrendalne opłaty, wciąż nie wiadomo za co. dzięki pośrednictwu gangsterów mamy tylko kupy kamieni.
  • ~haka grundbaum walec TWIST - KAMIENICA
    (2017-10-10 17:38)
    qhwa jestem tak zahobione ,że piehdole już nie khadne...
  • ~Łodzianin
    (2017-10-10 22:56)
    Tak więcej chciał nie chciał pozostaje Orangina ,zachowała się przyzwoicie wobec klienta
  • ~j23
    (2017-10-10 19:38)
    Czy to aby nie TEN operator wygrał przetarg na telefonizację "wybrańców"?!
  • ~13 lat w plusie
    (2017-10-10 23:59)
    Nienasycona chciwa masa,Odchodzę z plusa ,teraz na pewno zarobicie panowie z polkomtel
  • ~Gomez
    (2017-10-10 23:56)
    Brawo Plus.. jeśli tak ma być to dla mnie nie ma problemu zeby, wrócic do Niemieckiej karty .. wtedy ja będę miał spokój a, wy nie będziecie na mnie zarabiać.
  • ~GRZESIU
    (2017-10-10 21:40)
    BANDYCKA - ZŁODZIEJSKA PEŁOWSKA ZGRAJA ODDAŁA W OBCE RĘCE WSZYSTKO . W ZASADZIE NIC JUŻ NIE JEST W POLSKICH RĘKACH . A PORĄBANY KACZOR - TYLKO SMOLEŃSK . RZYGAĆ SIĘ CHCE .
  • ~Abonent
    (2017-10-11 00:13)
    Plus wraz z polszmatem tworzą najlepszy złodziejski zgrany duet w historii telewizji cyfryzacji i telekomunikacji ...
  • ~Dziedzic.
    (2017-10-11 08:25)
    Niech podają pełną listę tych operatorów co wprowadzą zamiany.Bedzie trza uciekać z plusa!
  • ~Kristof
    (2017-10-11 07:23)
    Trzeba będzie pożegnać się z siecią. Jestem u nich 12 lat, nie chcą szanować stałych klientów więc czas na zmiany
  • ~JD
    (2017-10-11 06:42)
    Plus zawsze taki był, zachłanny.
  • ~sp
    (2017-10-12 01:35)
    Nie chcę płacić za tych co przesiadują w Brukseli. Nie ma co się oszukiwać, koszty połączeń zagranicznych są wyższe, wcześniej czy później ktoś za to musi zapłacić. Nie liczmy na to, że za nas zapłacą unijni urzędnicy, którzy zrobili sobie dobry uczynek.
  • ~jabu
    (2017-10-12 03:16)
    No nie wiem ale prawdopodobnie będzie rozwód po 18 latach małżeństwa
  • ~Adamus