Mam bitcoina... i nie zawaham się go użyć. Czy da się żyć z kryptowaluty?

| Aktualizacja:

Kiedy Jeremy Gardner pierwszy raz płacił za środki czystości cyfrowym kluczem, miał 21 lat, duszę na ramieniu i był przekonany, że w każdej chwili mogą go aresztować. Dzisiaj mieszka w słynnym Crypto Castle i należy do najwyższej półki bitcoinerów. Z milionami na koncie.

wróć do artykułu
  • ~Buce coinowe
    (2018-01-04 09:00)
    Pisanie do frajerów.
  • ~Bictbeble
    (2018-01-06 11:18)
    Czytam i nie wiem czy ten tekst ma zachęcić do kupna czy zniechęcić?!
  • ~md
    (2018-01-05 10:59)
    A jak sobie radzą z mega awariami sieci energetycznych i informatycznych, o wirusach i hakerach nie wspominając? A co byłoby w przypadku dużej wojny? Nowoczesna technika cyfrowa jest świetna dopóki jest zasilanie i transmisja cyfrowa. Trzeba jednak myśleć co począć gdyby tego zabrakło.
  • ~goin blu
    (2018-01-04 18:46)
    No, wyczerpujaco i rzeczowo napisales.
  • ~Jack
    (2018-01-12 09:42)
    BTC a nie BCT. z pisu jestescie, czy jak?
  • ~Lodzia
    (2018-01-20 08:30)
    BitCoin to egzotyka poza kontrola, gorsze aniżeli giełda. Oparta na czym ? Oparta na wirtualnej sieci i kilku superkomputerach grupy cwaniaków. Bańka która się źle skończy
  • ~dfkh
    (2018-01-16 20:46)
    Będzie płacz jak z Amber Gold !! Tylko że ratunku nie będzie !
  • ~Na marginesie
    (2018-01-22 07:28)
    Teraz nasiliły się reklamy tego BTC, przeróźne artykuły chwalące, ogłaszanie szkoleń na temat obrotu tymże itd. itp. to tylko świadczy o braku nowych chętnych do wspierania starych kolekcjonerów tej "waluty" bo tylko na tym polega zysk,że nowi płacą starym inwestorom,zachodnie media piszą,że to tylko kwestia krótkiego czasu końca tej piramidy.
  • ~Rozsądny
    (2018-04-10 18:44)
    Transakcje na wszelkich giełdach, czyli inwestycje wysokiego powinny być zwolnione z podatku, żeby ściągać obcy kapitał do kraju. To inwestycje wysokiego ryzyka. W przypadku istnienia podatków, bardzo często inwestor boi się wycofać z transakcji i zawrzeć nową po korekcie. Traci obywatel i traci Państwo. Pieniądze topnieją i płyną za granicę.
  • ~HubKob
    (2018-03-07 14:28)
    Do 2140 roku nie 2040... słabe przygotowanie merytoryczne

Może zainteresować Cię też: