Najlepiej prezentuje się Alcatel 5, który ma niemal bezramkowy ekran FullView o proporcjach 18:9 i przekątnej 5,7 cala, a także metaliczną obudowę premium ze szczotkowaną fakturą. W środku umieszczono ośmiordzeniowy procesor MTK 6750, 3 GB pamięci RAM i 32 pamięci wbudowanej.
Bateria ma 3000 mAh i możliwość szybkiego ładowania. Jest oczywiście czytnik linii papilarnych, możliwość odblokowywania telefonu za pomocą rozpoznawania twarzy, a z przodu są dwa aparaty do selfie, w tym jeden szerokokątny (120 stopni). Sugerowana cena – 849 zł, do kupienia już w kwietniu.

Reklama

Kolejne telefony to seria 3. Wszystkie telefony mają ekranu o proporcjach 18:9, czytniki linii papilarnych i funkcję FaceKey, czyli odblokowywanie twarzą.
Alcatel 3 wyposażony został w panoramiczny ekran IPS HD+ o przekątnej 5,5 cala, w Polsce dostępny będzie od kwietnia, w trzech kolorach – Spectrum Black, Spectrum Blue oraz Spectrum Gold. Sugerowana cena to 629 zł.

dziennik.pl

W Alcatel 3X znalazł się odrobinę większy ekran 5,7 cala IPS HD+, a także podwójna kamera z szerokokątnym obiektywem.
Sugerowana cena to 749 zł.

dziennik.pl
Reklama

Alcatel 3V ma największy w serii ekran, czyli 6 calowym wyświetlaczem o rozdzielczości poziomej 2K (2160x1080), a także podwójny aparat z zaawansowaną funkcją Bokeh.
Sugerowana cena to 729 zł.

dziennik.pl