Inne
Reklama
Inne

Dotykowy Corby wyposażony jest w 2,8-calowy ekran QVGA, umożliwiający oglądanie filmów wideo on-line, natomiast cztery zakresy pracy i obsługa sieci EDGE pozwalają użytkownikom Samsung Corby na kontakt ze światem bez względu na to, gdzie się znajdują. Samsung Corby oferuje wiele możliwości komunikacji. Użytkownicy mają bezpośredni dostęp do portali społecznościowych.

Inne

Samsung Galaxy to nowoczesny telefon wielofunkcyjny z 3,2-calowym wyświetlaczem dotykowym AMOLED. Użytkownikom oferuje dostęp do Internetu za pomocą HSDPA (7,2 Mb/s) i WiFi. Telefon zapewnia także dostęp do pełnej gamy usług Google, oraz dostęp do setek innych aplikacji za pośrednictwem platformy Android Market Samsung Galaxy wyposażony jest w doskonały wyświetlacz AMOLED o przekątnej 3,2 cala, kryjący w sobie całe bogactwo kolorów i dostarczający tym samym niesłychanej przyjemności z odkrywania świata multimediów.

Inne

Samsung Omnia II, wyposażony w najnowocześniejszą technologię, m.in. superszybki procesor taktowany szybkością 800 MHz i ekran WVGA AMOLED 3.7” 480x800, przyczynia się do umocnienia marki Samsung na rynku smartfonów. Nowa Omnia wyposażona jest system operacyjny Windows Mobile 6.5 Professional, który pozwala na swobodne zarządzanie telefonem i cieszeniem się z funkcjonalności i aplikacji, które użytkownik sam wybierze.

Inne

Zachwycający i uwodzicielski, a zarazem ekskluzywny telefon LG Chocolate BL40 zadowoli nawet osoby o najbardziej wyrafinowanym guście. Najnowszy model z serii Black Label wyposażony jest w imponujący, 4-calowy wyświetlacz LCD HD. Panoramiczny ekran posiada matrycę o proporcjach 21:9, dzięki czemu zapewnia prawdziwie kinową jakość obrazu.

iPhone 3GS to najmocniejszy i najbardziej wydajny model spośród dotychczas zaprezentowanych telefonów Apple. 3GS jest ponad 2 razy szybszy od poprzedniej wersji iPhone i posiada aparat fotograficzny z matrycą 3MP oraz innowacyjnym autofocusem, który dodatkowo umożliwia kręcenie filmów. iPhone radzi sobie nie tylko z dzwonieniem, wysyłaniem sms-ów czy mms-ów, urządzenie Apple doskonale sprawdza się także jako iPod, odtwarzający muzykę, filmy, czy zdjęcia. Dzięki unikalnemu interfejsowi Multi-Touch, przyspieszeniomierzowi oraz ponad 85000 aplikacji dostępnych w sklepie App Store, iPhone 3GS z powodzeniem zamieni się również w przenośną konsolę do gier.