Nowy telewizor LG. Można za niego kupić dwa samochody

| Aktualizacja:

Takiego telewizora jeszcze nie widzieliście. Ekran o rozdzielczości ultra HD i przekątnej 84 cale już wkrótce pojawi się w polskich sklepach. Kolejek jednak nie powinno być, bo za ten telewizor można kupić dwa samochody.

wróć do artykułu
  • ~xa
    (2012-11-06 20:21)
    Koncern zapewnia jednak , że nie będzie problemów z przeskalowaniem sygnału niskiej rozdzielczości czy zwykłego HD to 4K. hahaha, super
  • ~Basia
    (2012-11-06 20:35)
    Poczekamy i będzie taniej , tak jak wszystko ,wystarczy troche cierpliwości.
  • ~No i gitara!
    (2012-11-06 20:45)
    Jak ulał do mojej kawalerki.
  • ~TadF
    (2012-11-06 21:30)
    W Ameryce mozna kupic 91 calowy za ...niecale 7 tysiecy dolarow...
  • ~asasa
    (2012-11-06 21:52)
    Tylko co q-wa oglądać. Tych pajaców w TVN?
  • ~hehhe
    (2012-11-06 22:33)
    ta...tylko co ogladac - pajacow z TVN...?hehe
  • ~pol anka
    (2012-11-06 23:04)
    ostatnio kupiłem LG za 2399,00 zł, to dwie moje wypłaty, kupiłem na raty. Wiem, że są w Polsce wybitni specjaliści, którzy kupują taki telewizor za jedną wypłatę i jeszcze mogą nieźle zabalować np. były minister GRAD. Mojego Szefa kapitalistę na taki telewizor nie stać, zatrudnia 40 ludzi, ale jest za cieńki. Od świtu do zmierzchu jest w firmie, ale GRADA stać, a jego nie. Ilu takich przekładaczy kwitów, zgrywaczy spotkań, nosicieli świecących garnitury i srebrne oprawki okularów, mój Szef musi utrzymać. Z ilu rzeczy muszą zrezygnować jego pracownicy , bo GRAD dostał posadę za zasługi. I jest na dorobku, a nie mógł się wyeksportować do jakiegoś europejskiego banku jak taki Bielecki
  • ~de
    (2012-11-06 23:52)
    Ta rozdzielczość pozwala oglądać obraz 3D bez okularów.Okulary do muzeum.W Japonii i stanach zaczyna się już produkcja 8000x4000.
  • ~ssee
    (2012-11-07 03:13)
    Panasonic ma plazmę, więc ten eldżi ssie

    ~TadF2012-11-06 21:30
    w peru może? w PL też można kupić i 100calowy ale obraz będzie identyczny jak twój post
  • ~Mfg
    (2012-11-07 03:29)
    kupcie sie lepiej masci na wszy a jak styknie to ruski elektron ,to nie dla was jeszcze ten swiat
  • ~albert
    (2012-11-07 17:33)
    84 cale to może na szerokość zmieści się pół red. Semki.
  • ~Abuk
    (2012-11-08 18:18)
    Bezsens, wypasione kino domowe można mieć za 1/4 tego. Wystarczy dobrej jakości projektor(za 10tys. będzie wysokiej klasy już) i za 5 tys. zestaw głośników 6:1 i jest tip top. Ktoś może stwierdzić, że przy projektorze w dzień nie obejrzysz, ale nawet jak świeci słońce w tą kobyłę wart 80tys to też będzie odbijać. Do tego projektor można sobie ustawić i na 200 cali jeżeli warunki otoczenia pozwolą, a telewizora nie powiększysz.
  • ~milosnik_szpagatu
    (2012-11-09 08:52)
    jestem laikiem w temacie... ale czy to oznacza ze w takim wielkim telewizorze to nawet malutkie cycki beda wygladaly jak balony pameli anderson? :)
  • ~marvin
    (2012-11-10 09:52)
    Zgadzam się - bezsens. Ale nie dziwię się specom z marketingu LG. Szkoda, że topos "im większy, tym lepszy" jest jedynym jaki znają. Ja osobiście nie znoszę wielkich TV. Nie mam na nie w domu miejsca i naprawdę nie widzę potrzeby dla telewizora większego niż 32 cale. Sam mam Philipsa w tym rozmiarze. Model 6000 z tego roku. Ma jeszcze ambilight - tv rzuca świetlną łunę na ścianę. To znacznie lepsza atrakcja niż "ekran wielkości łóżka".
  • ~ja
    (2012-11-10 14:42)
    Wystarczy wiadomość, że to koreańskie i z pewnością nie kupię. Nie wspieram koreanskiego przemysłu!
  • ~gość
    (2012-11-12 19:21)
    Miodzio! W takim to dopiero IDIOTYCZNE REKLAMY wyglądają najlepiej! Szkoda forsy!
  • ~megan
    (2012-11-26 15:06)
    Kupowanie go, to po prostu głupota. Taki telewizor to żart, a nie rzetelna oferta dla konsumentów. Jak kupować coś droższego to philips 8007 i jak wyjdzie to model z serii 9. One będą kosztowały 6-8 tysięcy złotych. Czyli 10 razy mniej! A mają ambilight. Nie wspominając o jakości obrazu.
  • ~mikser
    (2012-11-30 21:17)
    Za 1/4 tego zakupię najwyższy model Philipsa z rewelacyjnym ekranem który dorównuje najlepszym plazmom, wyposażony w świetnej jakości ekran oraz funkcje które powalają konkurencję. Czego chceć więcej?