Pogadasz przez komórkę... uchem
18 grudnia 2007Próbowałeś kiedyś rozmawiać przez komórkę w pędzącym pociągu albo na klubowej imprezie? To prawie niemożliwe. Hałas zagłusza to, co chcemy usłyszeć, ale też to, co mówimy. Ale Japończycy znaleźli już rozwiązanie tego problemu. Wtykany do ucha "słuchawko-mikrofon".