ASUS TAICHI to płaskie, stylowe i łatwe w przenoszeniu urządzenie z dwoma podświetlanymi diodami LED panelami IPS/FHD. Dzięki ekranowi dotykowemu znajdującemu się na zewnętrznej części pokrywy, TAICHI Ultrabook™ może służyć zarówno jako Ultrabook™, jak i jako tablet. Kiedy pokrywa jest otwarta, urządzenie pełni rolę normalnego ultrabooka, jednak po zamknięciu pokrywy, TAICHI natychmiast staje się wielodotykowym tabletem obsługiwanym za pomocą rysika. Co więcej, oba ekrany są od siebie całkowicie niezależne, dzięki czemu mogą mieć bardzo wiele różnych zastosowań. Dostępny w rozmiarach 11,6” i 13,3” TAICHI jest tak samo lekki i płaski jak ASUS ZENBOOK™ i zapewnia bardzo wysokie osiągi dzięki zastosowaniu procesora Intel® Core, szybkiego dysku SSD i dwupasmowej łączności 802.11n Wi-Fi.

Reklama

ASUS Transformer AiO
Połączenie tabletu i komputera All-in-One - Transformer AiO to innowacyjne urządzenie, które może pełnić obie te funkcje. Posiada dwa systemy operacyjne, dzięki czemu użytkownik może przełączać się pomiędzy Androidem i Windowsem w zależności od potrzeb. Opracowany z myślą o systemie Windows 8, Transformer AiO posiada rozszerzony, 18,4-calowy, 10-punktowy, podświetlany diodami LED ekran wielodotykowy, który można bez problemu odczepić od podstawy i używać jako bezprzewodowy monitor dla AiO. Monitor może również zostać zmieniony w tablet z systemem Android za pomocą jednego przycisku.

ASUS Transformer Book
ASUS Transformer Book to pierwszy na świecie rozkładany ultrabook - po odczepieniu, monitor może być wykorzystywany jako tablet. Jest skierowany do użytkowników, którzy cenią sobie mobilność, ale chcą mieć jednocześnie dostęp do bardziej tradycyjnego ultrabooka z systemem Windows do pracy. Dzięki procesorom 3-ciej generacji Intel® Core™, dyskom SSD i HDD, 4GB dwukanałowej pamięci DDR3 i portom USB 3.0, Transformer Book zapewnia osiągi porównywalne z tymi, jakie posiadają inne ultrabooki dostępne na rynku. Dzięki technologii ASUS SonicMaster i zintegrowanym głośnikom zapewnia krystalicznie czysty dźwięk z głębokimi i bogatymi basami.

ASUS Tablet 810 (Windows 8) oraz ASUS Tablet 600 (Windows RT)
ASUS Tablet 810 (Windows 8) wyposażony jest w procesor nowej generacji Intel® Atom™, 2GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci eMMC do przechowywania danych. Ekran o przekątnej 11,6” i rozdzielczości 1366x768 wykorzystuje technologię Super IPS+ zapewniającą doskonałą jakość obrazu zarówno w pomieszczeniach, jak i w otwartych przestrzeniach, natomiast 10-punktowy ekran wielodotykowy obsługuje rysik cyfrowy Wacom.

ASUS Tablet 600 (Windows RT) korzysta z czterordzeniowego procesora NVIDIA® Tegra® 3 i 12-rdzeniowego procesora graficznego; posiada też 2GB pamięci RAM oraz 32GB pamięci eMMC do przechowywania danych. Jego ekran o przekątnej 10,1” i rozdzielczości 1366 x 768 wykorzystuje technologię Super IPS+ zapewniającą doskonałą czytelność obrazu zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

All in One, który potrafi zmienić się w tablet / Materiały Prasowe
Może służyć jako ultrabook, albo tablet / Materiały Prasowe