Polska administracja zarażona rosyjskim antywirusem. "Rosjanie starają się odbić rynek"

Choć oskarżeń pod adresem Kasperskiego przybywa, to polska administracja nie podjęła żadnych konkretnych decyzji w sprawie korzystania z oprogramowania. Co więcej, kolejne instytucje ogłaszają przetargi, które kończą się zakupem rosyjskiego antywirusa.

wróć do artykułu
  • ~DEY001
    (2017-11-22 06:34)
    Polak jest durny przed szkodą , jeszcze głupszy po szkodzie.!!!
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-22 06:20)
    A kto dziś nadzoruje służby? Ułaskawiony ... nie po to aby ścigać kremlowskich przyjaciół tylko ... wrogów PIS. Jasne. Po jaki UJ Sz. Macierewicz tłumaczył raport na rosyjski u szemranej Rosjanki? Zapomniano? Hehehe.
  • ~q-lson
    (2017-11-22 04:31)
    Jeżeli oprogramowanie faktycznie wysyła informacje tam, gdzie nie powinno, to nasuwa się pytanie: dlaczego Polak zawsze "mądry" po szkodzie? Od dwóch lat trwa demontaż państwa polskiego, więc to kolejne celowe działanie pisowskiej administracji.
  • ~Ob RP
    (2017-11-22 02:29)
    Nasza administracja zarazona jest PiSyfilisem.Jest to nowa jednostka chorobowa ,gorsze jest to ze zarazono tym ok 20% Wolanow.
  • ~Zenek z Ojcowa
    (2017-11-22 01:21)
    Co wy piszecie pismaki, pojęcia nie macie co dobre a co zle. Kaspersky to najlepszy program . Jak zwykle w Polsce kilku durniów pisze co im się podoba, a reszta analfabetów przytakuje.
  • ~e tam.,,,.,,,,,..,,,,,,,....,,,,,,,,
    (2017-11-21 23:35)
    Program antywirusowy jest aktywny cały czas i ma nieograniczony dostęp do kompa. Może być niewrażliwy na pewną grupę wirusów i trojanów , które nie są zdefiniowane jako wrogie. Antywirus to oczywisty program umożliwiający szpiegowanie
  • ~taaaa
    (2017-11-21 23:07)
    Założę się, że gdyby ktoś potrafił dokładnie prześwietlić tego antywirusa to by nic nie znalazł. Można zaufać zapewnieniom twórcy tego programu, że nie służy do szpiegowania i nie ma w sobie żadnych złośliwych kodów. A poza tym program ten jest wyjątkowo skuteczny. Amerykańskie antywirusy przy nim wymiękają. Do tego jest tani więc nic dziwnego, że zyskuje na popularności i jest przez wszystkich używany. Zastanawiam się jednak co się staniej jak Putin lub jego następca „poprosi” Kasperskiego o to by przy kolejnej aktualizacji we wszystkich kopiach zainstalowanych na wszystkich komputerach w Polsce nagle została uruchomiona funkcja sterowana przez rosyjskie FSB…... Bądź co bądź, to Rosja nie jest specjalnie przyjaznym dla nas państwem więc hipotetycznie takie coś jest możliwe. Aż strach pomyśleć czym to grozi…..
  • ~Nan
    (2017-11-21 22:41)
    Każde oprogramowanie antywirusowe to szpieg😂😂😂 Trzeba by Tawarisza Zamachowego Antona Smoleńskiego zapytac😂😂😂
  • ~Zorro
    (2017-11-21 22:40)
    Kulsońskie państwo z tektury 2.0. Dalej to samo - login: admin, hasło: admin...
  • ~durnota polska
    (2017-11-21 22:16)
    używanie 7-zip jest złe bo robili go rosjanie, używanie Winrara jest cacy choć też nad nim pracowali rosjanie
  • ~tatarak
    (2017-11-21 22:13)
    polaczki uwielbiają jak ich szpiegują :Windows 7,8,10, google, intel, szajsbook, to jest dobre szpiegowanie bo hamerykańskie i judejskie, takiego szpiegowania chcą dumni Polacy,
  • ~taka prawda
    (2017-11-21 22:09)
    informacja z WikiLeaks : umieszczenie szpiegującego kodu w oprogramowaniu Kasperskiego to robota zy dow skiego Mosadu
  • ~Misio......,,
    (2017-11-21 21:28)
    Z Rosji nie powinno się brać nawet Puszkina, o Kasperskim nie wspominając,
  • ~autor komentarza
    (2017-11-21 21:19)
    Każdy kontakt z ruskiem to samozagłada. Kacapy mają tylko wrogów lub niewolników.
  • ~Melchior
    (2017-11-21 21:19)
    Kasper to sługus Moskwy.
  • ~tgb
    (2017-11-21 20:55)
    Co za kretyński artykuł. Póki co to było wiele oskarżeń pod adresem Kasperskego, ale dowdów... brak. Wszystkie pochodziły od amerykanów, którzy przecież od kilku lat prowadzą wojnę z ruskimi (wprawdzie tylko propagandową i gospodarczą) więc na ich "obiektywizm" nie ma co liczyć. Ruscy doskonale wiedzą, że byle "skucha" z ich strony zmiata wszystkie ich firmy IT na długie lata z rynku. Co innego Microsoft, Facebook, Google i paru innych graczy, którzy mogą szpiegować w pełni legalnie:-))) I nikogo to nie dziwi ani nie oburza - po prostu "tak musi być".
  • ~annnna
    (2017-11-21 20:39)
    Polska administracja jest zarazona rusofobia....wiedza ze wrog prawdziwy to skryci ukrainscy banderowcy..i niemcy..agadaja glupoty o rosjanach..wam cos powiem durni polsko jezyczni politycy ..nie jestescie polakami tylko kopia i to nieudana polakow ..zwykli polacy i rosjanie daza sie szacunkiem i zrozumieniem tylko politycy wciaz mieszaja i to po obu stronach..

Może zainteresować Cię też: