Na pierwszy plan wysuną się nowe czechosłowackie czołgi ciężkie. Linia zacznie się na poziomie VII, a od VII będzie można zapoznać się z unikatowymi cechami tych maszyn. Wybór między dwom działami, jedno z klasycznym pojedynczym autoładowaniem lub podwójnym. Oba mają podobne statystyki (kaliber, obrażenia alfa, kąt unoszenia), ale ten wybór pozwoli lepiej dopasować uzbrojenie do stylu gry.

Reklama

Do gry trafi nowa mapa

Wraz z czeskimi jednostkami w grze pojawi się też mowa mapa – Bezpieczna przystań. Dostępna będzie dla bitew losowych, jej rozmiar to 1000x1000 metrów i przedstawiać będzie japoński, zdemilitaryzowany port oraz małą wioskę rybacką. Ścieżkę dźwiękową dla mapy przygotował sam Akira Yamaoka (znany m.in. z serii Silent Hill) wraz z audio teamem World of Tanks.

Kolejnym dodatkiem jest ulepszenie polowe. Pozwala on na precyzyjne konfigurowanie swoich czołgów w zależności od preferowanych zadań na polu bitwy. Ta mechanika dostępna jest dla wszystkich czołgów poziomu VI-X, z wykuluczeniem tych wypożyczanych. Wszystkie czołgi podlegające modyfikacjom dostaną nowy parametr – rolę. Zostały one przedstawione w bitwach rankingowych i jest ich 15 do wyboru.

Trwa ładowanie wpisu