Ćwierkanie na nowojorskiej giełdzie. Debiut Twittera
07 listopada 2013 Twitter wchodzi dziś na giełdę. Debiut będzie miał miejsce w Nowym Jorku. Szefowie spółki mają spore oczekiwania. W poniedziałek podwyższono przedział cenowy, w jakim będą sprzedawane
akcje i to o niemało, bo o jedną czwartą. Za jeden udział trzeba będzie
zapłacić około 24 dolarów.