Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"I, the Inquisitor". Polskie studio pracuje nad grą opartą na książkach Jacka Piekary [PIERWSZE GRAFIKI KONCEPCYJNE]

12 września 2019, 14:28
"I, the Inquisitor" to gra, której akcja dzieje się w świecie znanym z cyklu inkwizytorskiego Jacka Piekary. Nie wcielimy się w nie jednak w Mordimera Madderdina, licencjonowanego inkwizytora biskupa Hez-Hezronu. Mało tego, nie zobaczymy też samego Hezu. Twórcy gry - studio The Dust - postanowili bowiem dać nam szansę na stworzenie własnego "młota na czarownice". Na razie autorzy nie chcą zdradzać wiele z fabuły - nie wiadomo nawet czy spotkamy się z Mordimerem i innymi postaciami znanymi z cyklu.
"I, the Inquisitor" to gra, której akcja dzieje się w świecie znanym z cyklu inkwizytorskiego Jacka Piekary. Nie wcielimy się w nie jednak w Mordimera Madderdina, licencjonowanego inkwizytora biskupa Hez-Hezronu. Mało tego, nie zobaczymy też samego Hezu. Twórcy gry - studio The Dust - postanowili bowiem dać nam szansę na stworzenie własnego "młota na czarownice". Na razie autorzy nie chcą zdradzać wiele z fabuły - nie wiadomo nawet czy spotkamy się z Mordimerem i innymi postaciami znanymi z cyklu. / dziennik.pl
"I Inquisitor" ma być ambitną grą, wykorzystującą nowatorską mechanikę, któa pozwoli zanurzyć się nam w świecie, stworzonym przez Jacka Piekarę, w którym Jezus zszedł z krzyża z mieczem.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
premiera gra data premiery jacek piekara The Dust cykl inkwizytorski

Powiązane

Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama