Motorola Moto G3 kontra G2, czyli dlaczego lepiej wydać więcej [TEST]

| Aktualizacja:

Dziś nie będę się rozpisywać o swoich przygodach z telefonem, gdyż Motorola Moto G jest tak nudnym smartfonem, że trudno o jakąś ciekawą historię. Będzie za to krótko o tym, dlaczego warto dopłacić 100 zł i kupić jego najnowszą generację.

wróć do artykułu
 • ~nickt
  (2015-11-11 08:27)
  Trochę się Pan myli. Podaje Pan jako zaletę pojemność baterii G3 jakoby większej o 400mAh od tej w G2. Tak jest, tylko że różnica ta dotyczy G2 bez LTE. Dalej w opisie natomiast czytam "Reszta zestawienia obu modeli jest neutralna.(..)mamy też slot na kartę pamięci i obsługę LTE.". Zatem porównuje pan mniejszą baterię z wersji G2 bez LTE jednocześnie pisząc, że ma tak samo LTE jak G3.
  Jako użytkownik G2 LTE dodam jeszcze że ma ona głośniki stereo co - choć trudno uwierzyć - sprawia fajny efekt (taka praca że często coś oglądam na fonie poza domem). Główna wada obu modeli to nie tyle brak ramu co jedynie 8GB pamięci na dane. To wystarczy w telefonie, w SMARTFONIE już nie za bardzo. Puki co (właściwie puki Android 5.x.x) nie da się instalować całych aplikacji na zewnętrznej karcie więc nawigacja, jedna duża gra i pamięci nie ma. A jak już o pamięciach to dużą zaletą G3 w porównaniu z G2/G2LTE jest obsługa 128 gigabajtowych kart w porównaniu do 32GB w poprzedniku.
 • ~Bartek
  (2016-02-27 12:04)
  Dioda powiadomień jest, ale nie wiem jak ją uruchomić. Kiedyś rozładował mi sie telefon i go podłączyłem do ładowarki a tu nagle biała swiatło swieci z górnego głośka. Nigdy nie udało mi się tego powtórzyć.

Może zainteresować Cię też: