Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Luksusowa obudowa dla graczy. Oto MSI Sekira 500G

16 września 2019, 12:59
Sekira 500G wygląda elegancko. Góra i przód obudowy to szczotkowane aluminium, po bokach mamy zaś przyciemniane hartowane szkło. Drzwiczki są na zawiasach, więc nie trzeba wykręcać śrubek, by dostać się do środka. Brakuje za to zaczepów, które potrafiłyby przytrzymać drzwiczki w miejscu – przy przenoszeniu same potrafią się otworzyć Trzeba jednak przyznać, że nie będziemy jej dużo nosić, bo waży ponad 19 kg.
Sekira 500G wygląda elegancko. Góra i przód obudowy to szczotkowane aluminium, po bokach mamy zaś przyciemniane hartowane szkło. Drzwiczki są na zawiasach, więc nie trzeba wykręcać śrubek, by dostać się do środka. Brakuje za to zaczepów, które potrafiłyby przytrzymać drzwiczki w miejscu – przy przenoszeniu same potrafią się otworzyć Trzeba jednak przyznać, że nie będziemy jej dużo nosić, bo waży ponad 19 kg. / dziennik.pl
MSI chce z przytupem wejść na rynek drogich obudów do komputerów. Sekira 500G ma bowiem wszystko, co obudowa wysokiej klasy mieć powinna – hartowane szkło, szczotkowane aluminium i dużo miejsca w środku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
komputer msi obudowa Sekira 500G gracze

Powiązane

Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama