Nagraj film o demokracji i jedź do Stanów
22 marca 2010Chcesz odwiedzić Hollywood, czy stolicę USA? Nagraj film o tym, czym jest dla ciebie demokracja i wrzuć go na specjalny kanał na YouTube. Jeśli wygrasz to pojedziesz na wycieczkę do Ameryki. Konkurs organizuje Departament Stanu USA, wraz z najlepszymi amerykańskimi instytutami politycznymi i uniwersytetami.