Neffos Y5s, czyli powrót do przeszłości [TESTUJEMY]

| Aktualizacja:

Chińska firma TP-Link znana jest głównie z produkcji routerów czy kart sieciowych. Od mniej więcej dwóch lat próbuje wejść na rynek telefonów komórkowych, co udaje jej się, przynajmniej w Polsce, całkiem nieźle.

wróć do artykułu
 • ~Zenior
  (2018-12-20 22:32)
  2 GB + 16 GB warte zastanowienia - zwłaszcza w tej cenie (299 ostatnio). Specjalność TP-Linka / Neffosów - mamy i 2 miejsca na SIMy i miejsce na dodatkową kartę pamięci. Większość producentów każe wybierać pomiędzy drugim SIMem, lub kartą pamięci. Małżonka używa większego Neffosa z pierwszej serii osiągalnej w oficjalnej dystrybucji w Polsce (~2 lata temu), w tym czasie telefon ani razu się nie zawiesił, nic nie trzeba było naprawiać (Motorola dla porównania 4x w naprawie z powodu głośnika).
 • ~Paweł
  (2018-08-23 11:33)
  Większość tzw. "firmowych" telefonów w cenie tego oferuje 8GB pamięci wewnętrznej co po paru aktualizacjach aplikacji skutkuje zapchaniem tej śmiesznie niskiej ilości pamięci, denerwującymi komunikatami o zapełnieniu i spadkiem wydajności urządzenia czego doświadczyłem na starszym ale droższym wynalazku LG K8.
 • ~mabu
  (2018-07-16 10:38)
  W mojej opinii autor zbyt wiele próbuje wymagać od telefonu za taką cenę. Telefon spełnia swoje założenia i jest w rozsądnej cenie. Zarzuty typu ""W urządzeniu nie znajdziemy czytnika linii papilarnych", "telefon nie obsługuje bowiem żadnej technologii szybkiego ładowania" mogę porównać do oceniania budżetowego samochodu i stwierdzenia "nie znajdziemy tu autopilota" Również odpowiedź na propozycję producenta by kupić ten model jako prezent komunijny jest w mojej ocenie błędem. Kupować dziecku najlepszy telefon dlatego ze gra będzie się uruchamiać ciut dłużej? Taki telefon spełniający podstawowe funkcje będzie dla dziecka odpowiedni

Może zainteresować Cię też: